ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia

Masaż Relaksacyjny Wrocław Lutynia.

Masaż wykonuje Malwina Pawłowska – tel. 533 104 479
lub napisz do nas email – sanorejestracja@gmail.com

Masaż Relaksacyjny

Masaż relaksacyjny jest jednocześnie metodą kosmetyczną, terapeutyczną i relaksacyjną. Ludzki dotyk jest niezwykłym fenomenem pozwalającym zmniejszyć napięcie mięśniowe, a także psychiczne, dzięki czemu człowiek całkowicie się rozluźnia i odpręża.

Delikatne, spokojne, rytmiczne ruchy masażysty współgrają z celem masażu relaksacyjnego, czyli osiągnięciem pełnego spokoju zarówno ciała, jak i duszy. W dzisiejszych czasach relaks jest niezwykle potrzebny, a techniki pozwalające się odprężyć są niezwykle poszukiwane.

Ma to szczególne znaczenie w społeczeństwie, które coraz częściej zmaga się z bezsennością, problemami z koncentracją, depresją, nadpobudliwością, wyczerpaniem, bólami pleców, głowy, szyi i innymi dolegliwościami wywoływanymi przez nieustannie towarzyszący nam stres. Już po pierwszym masażu leczniczym wiele osób odczuwa satysfakcję, poprawę samopoczucia i często upragniony lepszy sen. Powoduje on również likwidację napięć psychosomatycznych, daje odprężenie i relaks po ciężkim dniu lub po przepracowaniu.

Wywołanie stanu relaksacji i radości następuje przez uwolnienie endorfin (tzw. hormon szczęścia), dlatego masaż relaksacyjny jest doskonałą, naturalną metodą na rozładowanie stresu wywołanego pracą zawodową i życiem w ciągłym pośpiechu.

Efekty

Jakie są efekty masażu relaksacyjnego? Oprócz oczywistego odprężenia możesz spodziewać się również:

  • redukcji bólu całego ciała,
  • lepszego metabolizmu i skuteczniejszego spalania tkanki tłuszczowej,
  • poprawy ukrwienia poprzez rozszerzenie naczyń włosowatych,
  • oczyszczenia organizmu z toksyn, a co za tym idzie wzmocnienia odporności.

Masaż relaksacyjny zalecany jest także wspomagająco w trakcie rehabilitacji po wypadkach oraz osobom cierpiącym z powodu bezsenności, długotrwałego zmęczenia czy nadpobudliwości na tle nerwowym. Umów się na spotkanie w naszym salonie, także wtedy, gdy odczuwasz spadek energii, masz spięte mięśnie i walczysz ze stresem.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Masaż twarzy, szyi i dekoltu to wspaniała forma relaksu i doskonały sposób na zachowanie młodego wyglądu. Masaż koi skórę, poprawia jej koloryt i doskonale dotlenia. W połączeniu z odpowiednio dobranym kosmetykiem uelastycznia, wygładza i liftinguje. Skóra jest wygładzona, dotleniona, a zmarszczki widocznie zmniejszone. Poprzez usprawnienie krążenia krwi i limfy niweluje efekt ”zmęczonej twarzy”. Ponadto pomaga zlikwidować bóle głowy i sztywność karku. Masaż regularnie stosowany gwarantuje niewiarygodne efekty i widoczną poprawę kondycji skóry.

Efekty zabiegu:

  • przywrócenie pięknego, zdrowego i młodego wyglądu skóry,
  • spłycenie bruzd i drobnych zmarszczek,
  • zwiększenie napięcia i elastyczności skóry,
  • poprawę kondycji mięśni.

Na skróty

Przewiń do góry