ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia

Położna Monika Adamek
tel. 504 980 197

Szkoła Rodzenia Wrocław

Pracuję jako położna od 2006 r. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując na sali porodowej, oddziale położniczo- ginekologicznym oraz noworodkowym. Prowadziłam również przez 2 lata szkołę rodzenia. Obecnie jestem położną środowiskową.

Ukończyłam studia magisterskie oraz wiele kursów poszerzających moją wiedzę i ciągle się uczę. Jestem specjalistką w dziedzinie pielęgniarstwa położniczo-ginekologicznego

Jeśli chcecie podzielę się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem (również osobistym, bo jestem mamą dwójki dzieci). Oferuję indywidualne przygotowanie do porodu, wsparcie w karmieniu piersią, wizyty patronażowe. Zapraszam do kontaktu.

Szkoła Rodzenia

Narodziny dziecka to niesamowite wydarzenie w życiu rodziny. Jeśli szukacie miejsca i osoby, która wzmocni w Was wiarę w to, że jesteście stworzone by urodzić dziecko i je wychować zapraszam do mojej Szkoły Rodzenia. Pomogę Wam pokonać lęki i obawy. Wskażę drogowskazy, dzięki którym będziecie mogli uniknąć wielu błędów, oraz pokażę prawdę, taką jaka ona jest – pozbawioną mitów, fake newsów i fałszywych hipotez. Z moich wieloletnich doświadczeń jako położnej, będę budować w Was odwagę i pewność siebie, a wszystko uzupełnione zostanie cenną wiedzą fizjoterapeuty dziecięcego.

Program Szkoły Rodzenia obejmuje: 

  • Przygotowanie do porodu,
  • Przygotowanie do karmienia piersią,,
  • Przygotowanie do opieki nad noworodkiem.

Prowadzę zajęcia w małych grupach. Cały kurs trwa 12 godzin zegarowych i jest podzielony na 6 spotkań (w tym jedno z fizjoterapeutą dziecięcym).

Zapraszam Monika Adamek.

Cena kursu: 400 zł od pary.

Na skróty

Przewiń do góry