ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia

W naszym centrum przyjmują także specjaliści od dorosłych.

Kliknij w ikonkę i dowiedz się więcej na temat naszych usług:

Fizjoterapia dorosłych

Terapia manualna wg. koncepcji Kaltenborna-Evjentha zajmuje się leczeniem odwracalnych zaburzeń czynności narządu ruchu, które wywodzą się z zaburzeń strukturalnych i towarzyszą im lub są ich następstwem. Metoda McKenziego to jedna z najbardziej skutecznych metod leczenia zespołów bólowych kręgosłupa. Została opracowana przez Robina McKenziego. Jej głównym czynnikiem wyróżniającym się na tle innych metod jest nie ograniczanie się tylko do zlikwidowania dolegliwości bólowych kręgosłupa.

Kinesiology Taping dla dorosłych

Zabiegi polegają na oklejaniu ciała specjalnymi taśmami. Mimo że działanie to może wydawać się powierzchowne, w rezultacie ma ogromny wpływ na funkcjonowanie wielu struktur i układów w ludzkim ciele. Taśmy, a raczej ich odpowiednie aplikacje, oddziałują przede wszystkim na tzw. części miękkie układu ruchu, tj: mięśnie, ścięgna, więzadła, a także na elementy stawowe. Ponadto, jeżeli oklejanie jest zgodne z przebiegiem naczyń krwionośnych i chłonnych, plastry wspomagają też działanie układu krążenia.

Terapia Cranio-sacralna dla dorosłych

Wskazania do zabiegu: Zespoły bólowe: bóle głowy, migreny, bóle pleców, stawów kończyn, Zespoły neurologiczne: mrówienia i cierpnięcia kończyn, rwa kulszowa, udowa, ramienna. Zespoły o charakterze psychicznym: zaburzenia koncentracji, trudności w uczeniu się, zaburzenia snu, nerwice, ogólne złe samopoczucie.

Masaż relaksacyjny

Masaże relaksacyjne stosuje się, aby przynieść ulgę spiętym mięśniom wynikającym ze stresu, przemęczenia czy wysiłku fizycznego, znieść bóle mięśniowe, zapobiec kontuzjom i zrelaksować nasze ciało. Poza tym, masaż relaksacyjny powoduje usprawnienie krążenia krwi i limfy w organizmie oraz przyspieszenie przemiany materii. Dzięki temu, dochodzi do lepszego ukrwienia, odżywienia i dotleniania skóry i tkanek całego organizmu oraz usunięcia zbędnych produktów przemiany materii. Masaż relaksacyjny poprawia również krążenie i ciśnienie krwi, przywraca właściwy rytm serca i pomaga w walce z bezsennością.

Masaż Relaksacyjny Dla kobiet w ciąży

Masaż ciężarnej kobiety relaksuje, uspokaja, upiększa, zmniejsza napięcie mięśniowe, poprawia krążenie, zapobiega rozstępom skórnym. Łagodzi również dolegliwości bólowe kręgosłupa, zapobiega obrzękom kończyn dolnych i górnych a także przyspiesza powrót do kondycji jaką miało się przed urodzeniem dziecka. Odpowiednie ugniatanie konkretnych miejsc na ciele poprawia prace układu limfatycznego co zapobiega obrzękom w ciąży i zmniejsza opuchliznę nóg. Masaż uelastycznia mięśnie kobiety.

Nauka Masażu Shantala dla niemowląt

To starożytna technika masażu niemowląt i dzieci. Regularne masowanie ma pozytywny wpływ na dziecko, jak również na matkę czy inną osobę wykonującą masaż. Masaż pomaga w uregulowaniu snu dziecka, poprawia trawienie, wycisza, uspokaja, podnosi świadomość własnego ciała, jego granic; w ten sposób wzmaga poczucie bezpieczeństwa, poprawia, wzmaga więzi z rodzicem, podnosi odporność organizmu, stymuluje układ hormonalny.

Trening Medyczny Dla Kobiet

Dowiesz się wszystkiego co związane ze zdrowym stylem życia. Jeżeli: masz problemy z postawą ciała, dużo czasu spędzasz pracując w pozycji siedzącej, jesteś w ciąży, połogu lub po ciąży, potrzebujesz zgubić zbędne kilogramy, czujesz napięcia w ciele – gorąco zapraszamy do kontaktu. Zajęcia prowadzi trener kliniczny i szkoleniowiec Ogólnopolskiego Centrum Zaburzeń Odżywiania.

Ubezpieczenia
na życie

PRZYSZŁOŚĆ DZIECKA - Ubezpieczenie oszczędnościowe Start w Życie. PEWNA EMERYTURA - Ubezpieczenie oszczędnościowe Emerytura bez Obaw. KAPITAŁ NA PRZYSZŁOŚĆ - Ubezpieczenie oszczędnościowe Oszczędności bez Obaw. OCHRONA ŻYCIA - Ubezpieczenie Komfort Życia. PEWNY KAPITAŁ - Ubezpieczenie na życie Pewny Kapitał.

Na skróty

Nasze centrum znajduje się w Lutyni koło Wrocławia

Przewiń do góry