ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia – zachód Wrocławia

Masażysta Malwina Pawłowska
Wyślij SMS pod nr tel. 533 104 479

Witam Cię serdecznie.

Nazywam się Malwina Pawłowska i od wielu lat aktywnie praktykuję holistyczne metody dla zdrowego rozwoju. Podążając za moimi marzeniami i intuicją udało mi się połączyć moje pasje, którymi są pedagogika, masaż oraz taniec.

Jeśli czujesz, że Twoje ciało jest spięte zapraszam Cię na masaż relaksacyjny całego ciała. Jestem biomasażystą, a ukończone kursy, techniki przekazane mi od wielu nauczycieli łączę tak by masaż działał zarówno uspokajająco, jak i energetyzująco. Masaż wspaniale łagodzi objawy stresu i poprawia biologiczne funkcjonowanie organizmu.

Ukończyłam Polską Szkołę Masażu Shantala i jako certyfikowana trenerka zapraszam serdecznie wszystkich rodziców do poznania tej szczególnej formy dotyku, który oprócz przyjemności wynikającej z bliskiego kontaktu z dzieckiem przynosi wiele korzyści zdrowotnych.

Jeśli ciekawi was mowa ciała niemowlęcia oraz zajmowanie się małym człowiekiem z pełną uwagą bez rozpraszania się. Jeżeli chcecie nauczyć się podejścia do niemowlęcia z całkowitym spokojem i z zupełną akceptacją to serdecznie zapraszam rodziców z niemowlętami (ok. 2 do 9 miesięcy).

– ilość spotkań: 4 (rozłożone na 4 tygodnie),

– czas trwania spotkania: ok. 1,5 h,

– ilość uczestników: zapraszam zaprzyjaźnione rodziny lub indywidualnie.

Na skróty

Przewiń na górę