ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia pod Wrocławiem

Ubezpieczenia Prudential dla Dzieci i Dorosłych, Ubezpieczenia Wrocław i okolice.

Ubezpieczenia Prudential – Wiesław Sąsiadek tel. 609 145 536

PRZYSZŁOŚĆ DZIECKA

Ubezpieczenie oszczędnościowe Start w Życie to ubezpieczenie na życie z jednoczesnym długoterminowym planem oszczędzania na przyszłość. To gwarancja, że niezależnie od tego, co przyniesie jutro, Twoje dziecko otrzyma solidne wsparcie finansowe.

PEWNA EMERYTURA

Ubezpieczenie oszczędnościowe Emerytura bez Obaw to ubezpieczenie na życie połączone z jednoczesnym długoterminowym planem oszczędzania na emeryturę. To rozwiązanie, które pozwoli Ci na przyszłej emeryturze utrzymać standard życia i realizować marzenia.

KAPITAŁ NA PRZYSZŁOŚĆ

Ubezpieczenie oszczędnościowe Oszczędności bez Obaw to ubezpieczenie na życie połączone z długoterminowym planem oszczędzania na wybrany cel w przyszłości. To rozwiązanie, które pozwoli Ci zgromadzić kapitał, skorzystać z niego i spełnić założone plany.

OCHRONA ŻYCIA

Ubezpieczenie Komfort Życia to ubezpieczenie na życie, zawierane na określony czas. Dzięki niemu możesz mieć pewność, że gdy Ciebie zabraknie, Twoi bliscy otrzymają wypłatę świadczenia, które pozwoli im utrzymać obecny standard życia.

PEWNY KAPITAŁ

Ubezpieczenie na życie Pewny Kapitał to połączenie ochrony ubezpieczeniowej i oszczędzania w jednym, prostym w obsłudze produkcie. Łączysz zabezpieczenie zgromadzonego kapitału z ubezpieczeniem na życie – w przypadku śmierci Twoi bliscy otrzymają świadczenie ubezpieczeniowe już od pierwszego dnia po zawarciu umowy ubezpieczenia.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zadzwoń i umów się na wizytę:

Wiesław Sąsiadek

tel. 609 145 536

Na skróty

Przewiń do góry