ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia – zachód Wrocławia – Świecowanie Uszu Wrocław

Świecowanie uszu Wrocław

Świecowanie uszu wykonuje Malwina Pawłowska
SMS na nr tel. 533 104 479

Świecowanie uszu

Świecowanie Uszu Wrocław

Świecowanie uszu – metoda tzw. świecowania uszu wywodzi się z tradycyjnej medycyny ludowej Dalekiego Wschodu oraz Indian Ameryki Północnej. W czasach nowożytnych Indianie Amerykańscy: Hopi i Cherokce oraz Indianie z Meksyku wciąż używają świecowania jako środka leczniczego. Poprzez Indian Hopi – ludzi których charakteryzowała rozległa wiedza dotycząca różnych metod leczniczych oraz wielki rozwój duchowy – wiedza dotycząca świecowania dotarła do Europy.

Jak wygląda świecowanie uszu

Zabieg ten pozwala odprężyć całe ciało. Jest przyjemny i efektywny. Pacjent kładzie się na boku na stole, a kojąca atmosfera pozwala się zrelaksować i uspokoić. Głowę i okolice ucha zabezpiecza się, a odsłonięte jest tylko ucho, aby terapeuta miał do niego łatwy dostęp.
Naturalną świecę umieszcza się w uchu, aby oczyścić uszy z woskowiny i innych zanieczyszczeń. Świece używane do zabiegów są wykonywane ręcznie, mają postać rurki z nawoskowanego płótna lnianego, ekstraktu miodowego i wosku pszczelego. Dodatkowo świece nasączone są specjalnymi olejkami leczniczymi. Podczas zabiegu prąd podciśnienia wyciąga wszelkie osady i nadmiar woskowiny z kanałów usznych, ciepło stymuluje punkty energetyczne ucha i powoduje przywrócenie prawidłowego obiegu energii.

Terapię warto powtarzać, aby uzyskać najlepsze i długotrwałe efekty. Choć już po pierwszym zabiegu, można zauważyć pozytywne zmiany. Warto zapytać lekarza o najlepiej dobraną częstotliwość zabiegów.

Jakich świec używamy do świecowania uszu

Świece Hopi to specjalne świece używane do świecowania uszu Wrocław, czyli zabiegu oczyszczania kanału słuchowego z woskowiny i innych zanieczyszczeń. Świece Hopi pochodzą z tradycji indiańskiego plemienia Hopi i są wykonane z bawełny lub lnu, nasączone woskiem pszczelim i aromatycznymi olejkami. Mają kształt cylindryczny i długość około 25 cm.

JUŻ JEST – NASZA KARTA PODARUNKOWA NA ZABIEGI!
Możesz ją kupić w naszym sklepie internetowym

Korzyści i efekty świecowania uszu

Zabieg świecowania uszu jest relaksującym i przyjemnym doznaniem. Oprócz pozbycia się nagromadzonych zanieczyszczeń, które są efektywnie usuwane podczas zabiegu, możemy odczuć też wiele innych efektów. Ciepło świecy wpływa na odblokowanie zatkanego nosa, oddech jest głębszy, lżejszy i spokojniejszy. Dzięki rozgrzaniu okolic ucha, można złagodzić wszelkie bóle głowy i zatok, a lepszy przepływ krążenia w tych obszarach przyczynia się do wzmacniania naszej naturalnej odporności.
Dzięki zabiegowi polepsza się jakość słuchu, która często może być zakłócona poprzez nadmiernie nagromadzoną ilość woskowiny. Na świecowanie uszu zapraszamy wszystkich, którzy zmagają się z bolesnością uszu, zatok i głowy. Polecamy ten zabieg zarówno osobom młodym, jak i starszym, którzy chcą poczuć ulgę i zadbać o jakość swojego słuchu.

Przeciwwskazania do zabiegu świecowania uszu

Chociaż zabieg świecowania uszu jest zabiegiem bezpiecznym, to istnieją przeciwskazania do wykonywania takiego zabiegu:
– choroba zakaźna,
– urazy w obrębie głowy,
– stany zapalne ucha,
– uszkodzona błona bębenkowa,
– ropnienie w okolicy ucha.

Na skróty

Przewiń na górę