ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia – zachód Wrocławia

Najszybciej zarejestrujesz wizytę poprzez Aplikację Traf.to – pobierz z Google Play lub Apple App Store, załóż konto i wybierz specjalistę/usługę, która Cię interesuje, wszystkie wolne terminy są tam dostępne.

Powiększamy Nasz Zespół

Napisz email na agnieszkaniechcial@gmail.com lub skontaktuj się dzwoniąc do Agnieszki na tel. 669 367 538.

Nowe usługi w SANO

Joga Twarzy

Jeśli chcesz w naturalny sposób poprawić kondycję swojej skóry twarzy i włosów, odzyskać energię, a przy tym zrelaksować mięśnie mimiczne - zapraszamy na zajęcia.

Terapia Oddechu

Jeśli oddychasz torem ustnym, jesteś w trakcie leczenia ortodontycznego, masz alergię, chrapiesz w nocy, cierpisz na bezdechy senne, stale czujesz się zmęczona/zmęczony - zapraszamy na Terapię.

Akupunktura Przeciwbólowa

Akupunktura znieczulająca koncentruje się na blokowaniu sygnałów bólowych w organizmie. Polega ona na precyzyjnym umieszczaniu cienkich igieł w określonych punktach ciała, co ma na celu stymulację układu nerwowego i wywołanie efektu przeciwbólowego.

Psychodietetyk Wrocław

Psychodietetyk pomaga pacjentom zrozumieć psychologiczne uwarunkowania ich nawyków żywieniowych i schematów jedzenia. Wspiera ich w procesie zmiany tych nawyków i budowaniu zdrowej relacji z jedzeniem.

Akupunktura Wrocław

Głównym celem terapii jest przywrócenie równowagi energetycznej, co z kolei przynosi ulgę w przypadku bólu, redukcję stresu, poprawę ogólnego samopoczucia i wspomaganie procesów zdrowienia.

Akupunktura Kosmetyczna

Akupunktura kosmetyczna, nazywana również akupunkturą estetyczną lub akupunkturą twarzy, to specjalistyczny rodzaj akupunktury, który jest stosowany w celu poprawy wyglądu skóry i ogólnego wyglądu.

Elektrostymulacja logopedyczna

Elektrostymulacja logopedyczna to nowoczesna metoda wspomagająca terapię logopedyczną, która wykorzystuje impulsy prądu do stymulacji mięśni narządów mowy. Jest to bezpieczna i skuteczna metoda, która może być stosowana u dzieci i dorosłych z różnymi zaburzeniami mowy

Konsultacja Neurologopedyczna Dla Rodziców (Bez Dziecka)

Przygotowanie przed porodem, wskazówki do rozwijania funkcji pokarmowych i komunikacyjnych (m. in. rodzice dzieci przedwcześnie urodzonych, ze zdiagnozowanymi prenatalnie wadami genetycznymi)

Terapia
Access BARS®

Polega na delikatnym dotyku 32 punktów na głowie, w których gromadzą się elektromagnetyczne ładunki związane z myślami, emocjami, ideami i postawami.

SANO Wasze Centrum Zdrowia Wrocław / Lutynia
Centrum Rehabilitacji Wrocław

Poznaj Naszych specjalistów oraz ofertę

Tylko 9 minut z wrocławskiej Leśnicy, 16 minut z Środy Śląskiej, 17 minut ze Smolca, 18 minut z Brzegu Dolnego oraz 19 minut z Kątów Wrocławskich do naszego centrum w Lutyni.

Prywatny parking pod samym wejściem. Nie musisz szukać miejsca - parkujesz, wysiadasz i jesteś u nas.

Wizytę rezerwujesz przez Traf.to - w aplikacji na telefonie.

Wasze Centrum Zdrowia SANO powstało w trosce o naszych najmłodszych pacjentów. Zajmujemy się rehabilitacją już od momentu narodzin, oferując nowoczesne i cenione na świecie metody fizjoterapii. Oferujemy usługi logopedyczne na najwyższym poziomie. 

W naszym zespole znajdują się także specjaliści pracujący z dorosłymi – fizjoterapeuta, medyczny trener personalny, certyfikowany instruktor masażu Shantala i masaży relaksacyjnych.

Pracujemy uznanymi na świecie metodami terapii, zapewniając pacjentom kompleksową oraz profesjonalną rehabilitację. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Popularne usługi

Kliknij w ikonkę i dowiedz się więcej na temat naszych usług:

Dlaczego SANO?

Pozytywny, energiczny zespół

Jesteśmy zgranym zespołem, potrafimy współpracować i tworzymy przyjazną atmosferę.

Indywidualne podejście do pacjenta

Każdy pacjent jest inny, dlatego plan terapii dostosowujemy do osobistych potrzeb.

Wykwalifikowani specjaliści

Jesteśmy Specjalistami z wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz z wieloma kursami.

Zawsze profesjonalna obsługa

Dbamy, by nasza obsługa stała na najwyższym poziomie, a pacjenci czuli się komfortowo.

Na skróty

Przewiń na górę