ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia – zachód Wrocławia – Masaż Bańkami Chińskimi Wrocław

Terapia Bańkami Chińkimi Wrocław

Terapię prowadzi Kamila Ciszewska
SMS na nr tel. 728 867 352

Terapia bańką chińską i jej działanie

bańki Chińskie Wrocław

Terapia bańką chińską to metoda lecznicza i kosmetyczna, która wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej. Polega na przykładaniu do skóry specjalnych bańek, które tworzą podciśnienie i zasysają tkankę. W ten sposób pobudzana jest krążenie krwi i limfy, dotlenianie komórek i usuwanie toksyn. Terapia bańką chińską ma wiele korzyści dla zdrowia i urody, takich jak:

  • redukcja cellulitu i poprawa jędrności skóry
  • łagodzenie bólu mięśni, stawów i kręgosłupa
  • wspomaganie leczenia przeziębienia, astmy i zapalenia oskrzeli
  • wzmacnianie odporności i relaksacja

Terapia bańką chińską może być wykonywana na różne sposoby, w zależności od rodzaju i wielkości baniek oraz sposobu ich przykładania.

Terapia bańką chińską jest skuteczna i bezpieczna, jeśli jest wykonywana prawidłowo i z zachowaniem odpowiednich środków higieny. Jest to ciekawa i efektywna forma dbania o swoje zdrowie i urodę. Ważne jest, aby przestrzegać zasad bezpieczeństwa i higieny. W ten sposób można cieszyć się z pozytywnych efektów terapii bańką chińską i uniknąć niepożądanych skutków ubocznych.

Na skróty

Przewiń na górę
Otwórz WhatsApp
Cześć 👋
Napisz w czym możemy Ci pomóc :)
Wolne terminy możesz sprawdzić w aplikacji TRAF.TO (link na naszej stronie lub www.sano.wroclaw.pl/rejestracja lub w wyszukiwarce w aplikacji TRAF.TO wpisz "SANO" i ustaw miasto Wrocław lub Lutynia)