ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia – zachód Wrocławia

Kliknij w ikonkę i dowiedz się więcej na temat zajęć grupowych.

Szkoła Rodzenia Wrocław

Narodziny dziecka to niesamowite wydarzenie w życiu rodziny. Jeśli szukacie miejsca i osoby, która wzmocni w Was wiarę w to, że jesteście stworzone by urodzić dziecko i je wychować zapraszam do mojej Szkoły Rodzenia. Pomogę Wam pokonać lęki i obawy. Wskażę drogowskazy, dzięki którym będziecie mogli uniknąć wielu błędów, oraz pokażę prawdę, taką jaka ona jest - pozbawioną mitów, fake newsów i fałszywych hipotez.

Szkoła Rodzenia - dodatkowe spotkanie z psychologiem

Dodatkowe spotkanie z Psychologiem oraz Certyfikowanym Psychoterapeutą Dagmarą Danielczyk-Słomian. Dagmara przybliża tradycje połogowe, które zmieniają myślenie o depresji poporodowej, wniesie wiedzę psychologiczną w początki rodzicielstwa oraz przygotuje parę na nadchodzące zmiany.

Strona w budowie

Szkoła Rodzenia - dodatkowe spotkanie z Doradcą chustowania i z masażem Shantala

Spotkaj się z Joanną Jamioł i poznaj korzyści z noszenia w chuście swojego bobasa oraz poznaj podstawy i korzyści z stosowania relaksacyjnego i uspokajającego masażu Shantala.

Strona w budowie

Trening Umiejętności Społecznych - TUS

Trening Umiejętności Społecznych to terapia, dzięki której dzieci uczą się, jak się efektywnie komunikować, rozwiązywać konflikty, współpracować z innymi oraz radzić sobie z trudnymi sytuacjami. Zajęcia mają na celu rozwinięcie kompetencji społecznych, w tym rozpoznawania i reagowania na swoje i cudze emocje, dobrej komunikacji czy współpracy w grupie.

Warsztaty z Pierwszej Pomocy przedmedycznej niemowlętom i dzieciom

Na warsztaty zapraszamy wszystkie osoby które pragną zgłębić tajniki pierwszej pomocy przedmedycznej niemowląt i dzieci. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej z użyciem fantomów. Celem kursu jest pozbycie się obaw przed podjęciem udzielania pierwszej pomocy oraz zdobycie podstawowej wiedzy na temat jej udzielania.

Gimnastyka Niemowląt

Zajęcia mają na celu naukę i utrwalenie prawidłowych wzorców noszenia, podnoszenia oraz zabaw ruchowych. Wspomagają naukę obserwacji niemowlęcia, komunikacji rodzica z dzieckiem, tworzenia więzi i podnoszenia kompetencji rodzicielskich. To doskonały sposób na bóle brzuszka oraz relaks zarówno maluszka jak i rodziców.

Na skróty

Nasze centrum znajduje się w Lutyni koło Wrocławia

Przewiń na górę