ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia pod Wrocławiem

Szkoła Rodzenia Wrocław

16 min z Środa Śląska, 17 min ze Smolec, 18 min z Brzeg Dolny, 19 min z Kąty Wrocławskie

Położna Monika Adamek
tel. 504 980 197

Monika poza Szkołą Rodzenia prowadzi u nas:

Szkoła Rodzenia

Szkoła rodzenia wrocław

Narodziny dziecka to niesamowite wydarzenie w życiu rodziny. Jeśli szukacie miejsca i osoby, która wzmocni w Was wiarę w to, że jesteście stworzone by urodzić dziecko i je wychować zapraszam do mojej Szkoły Rodzenia. Pomogę Wam pokonać lęki i obawy. Wskażę drogowskazy, dzięki którym będziecie mogli uniknąć wielu błędów, oraz pokażę prawdę, taką jaka ona jest – pozbawioną mitów, fake newsów i fałszywych hipotez. Z moich wieloletnich doświadczeń jako położnej, będę budować w Was odwagę i pewność siebie, a wszystko uzupełnione zostanie cenną wiedzą fizjoterapeuty dziecięcego.

Program Szkoły Rodzenia obejmuje:

– Przygotowanie do porodu,

– Przygotowanie do karmienia piersią,
– Przygotowanie do opieki nad noworodkiem.
– Prowadzę zajęcia w małych grupach. Cały kurs trwa 12 godzin zegarowych i jest podzielony na 6 spotkań (w tym jedno z fizjoterapeutą dziecięcym).

Zapraszam Monika Adamek. 
Cena kursu: 550 zł od pary.

Wiedza, która daje wsparcie podczas porodu

– W małych grupach liczących 4 kobiety oraz osoby im towarzyszące wytwarza się atmosfera sprzyjająca swobodnemu zadawaniu nawet bardzo intymnych pytań.
Wiem, że tylko w małej grupie jest możliwa spokojna rozmowa i warsztatowe prowadzenie zajęć, dlatego stawiam na taką właśnie formę pracy.

– Położnictwo przechodzi w Polsce od kilku lat wielką przemianę dlatego nieustannie się szkolę, aby przekazywać Wam najbardziej aktualną i profesjonalną wiedzę.

– Zajęcia szkoły rodzenia prowadzę korzystając z prezentacji multimedialnych, lalek, pieluch, piłek, i wielu innych zaskakujących czasem rzeczy, które bywają bardzo przydatne w początkach rodzicielstwa.

– Podczas szkoły rodzenia przygotowuję Was do świadomego, aktywnego porodu oraz do naturalnego, przepełnionego bliskością i spokojem rodzicielstwa.

– Na zajęcia szkoły rodzenia najlepiej zacząć chodzić między 6, a 8 miesiącem ciąży, ale jeśli czujecie, że wolicie przyjść wcześniej lub jesteście spóźnieni – oczywiście zapraszam równie gorąco!

Położna Monika Adamek

Pracuję jako położna od 2006 r. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując na sali porodowej, oddziale położniczo- ginekologicznym oraz noworodkowym. Prowadziłam również przez 2 lata szkołę rodzenia. Obecnie jestem położną środowiskową.

Ukończyłam studia magisterskie oraz wiele kursów poszerzających moją wiedzę i ciągle się uczę. Jestem specjalistką w dziedzinie pielęgniarstwa położniczo-ginekologicznego. 

Jeśli chcecie podzielę się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem (również osobistym, bo jestem mamą dwójki dzieci). Oferuję indywidualne przygotowanie do porodu, wsparcie w karmieniu piersią, wizyty patronażowe. Zapraszam do kontaktu.

JUŻ JEST – NASZA KARTA PODARUNKOWA NA ZABIEGI!
Możesz ją kupić w naszym sklepie internetowym

Dlaczego SANO?

Pozytywny, energiczny zespół

Jesteśmy zgranym zespołem, potrafimy współpracować i tworzymy przyjazną atmosferę.

Indywidualne podejście do pacjenta

Każdy pacjent jest inny, dlatego plan terapii dostosowujemy do osobistych potrzeb.

Wykwalifikowani specjaliści

Jesteśmy Specjalistami z wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz z wieloma kursami.

Zawsze profesjonalna obsługa

Dbamy, by nasza obsługa stała na najwyższym poziomie, a pacjenci czuli się komfortowo.

Na skróty

Przewiń do góry