ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia pod Wrocławiem

Masaż Relaksacyjny Wrocław

16 min z Środa Śląska, 17 min ze Smolec, 18 min z Brzeg Dolny, 19 min z Kąty Wrocławskie

Masaż wykonuje Malwina Pawłowska
Napisz SMS z prośbą o kontakt w sprawie masażu na nr tel. 533 104 479
lub napisz do nas email – sanorejestracja@gmail.com

Masaż Relaksacyjny

Masaż relaksacyjny jest jednocześnie metodą kosmetyczną, terapeutyczną i relaksacyjną. Ludzki dotyk jest niezwykłym fenomenem pozwalającym zmniejszyć napięcie mięśniowe, a także psychiczne, dzięki czemu człowiek całkowicie się rozluźnia i odpręża.

Delikatne, spokojne, rytmiczne ruchy masażysty współgrają z celem masażu relaksacyjnego, czyli osiągnięciem pełnego spokoju zarówno ciała, jak i duszy. W dzisiejszych czasach relaks jest niezwykle potrzebny, a techniki pozwalające się odprężyć są niezwykle poszukiwane.

Ma to szczególne znaczenie w społeczeństwie, które coraz częściej zmaga się z bezsennością, problemami z koncentracją, depresją, nadpobudliwością, wyczerpaniem, bólami pleców, głowy, szyi i innymi dolegliwościami wywoływanymi przez nieustannie towarzyszący nam stres. Już po pierwszym masażu leczniczym wiele osób odczuwa satysfakcję, poprawę samopoczucia i często upragniony lepszy sen. Powoduje on również likwidację napięć psychosomatycznych, daje odprężenie i relaks po ciężkim dniu lub po przepracowaniu.

Wywołanie stanu relaksacji i radości następuje przez uwolnienie endorfin (tzw. hormon szczęścia), dlatego masaż relaksacyjny jest doskonałą, naturalną metodą na rozładowanie stresu wywołanego pracą zawodową i życiem w ciągłym pośpiechu.

JUŻ JEST – NASZA KARTA PODARUNKOWA NA ZABIEGI!
Możesz ją kupić w naszym sklepie internetowym

Efekty

Jakie są efekty masażu relaksacyjnego? Oprócz oczywistego odprężenia możesz spodziewać się również:

  • redukcji bólu całego ciała,
  • lepszego metabolizmu i skuteczniejszego spalania tkanki tłuszczowej,
  • poprawy ukrwienia poprzez rozszerzenie naczyń włosowatych,
  • oczyszczenia organizmu z toksyn, a co za tym idzie wzmocnienia odporności.

Masaż relaksacyjny zalecany jest także wspomagająco w trakcie rehabilitacji po wypadkach oraz osobom cierpiącym z powodu bezsenności, długotrwałego zmęczenia czy nadpobudliwości na tle nerwowym. Umów się na spotkanie w naszym salonie, także wtedy, gdy odczuwasz spadek energii, masz spięte mięśnie i walczysz ze stresem.

Na skróty

Przewiń do góry