ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia pod Wrocławiem

Masaż Wrocław

16 min z Środa Śląska, 17 min ze Smolec, 18 min z Brzeg Dolny, 19 min z Kąty Wrocławskie

Masaż wykonuje Malwina Pawłowska
Napisz SMS z prośbą o kontakt w sprawie masażu na nr tel. 533 104 479
lub napisz do nas email – sanorejestracja@gmail.com

Czytając te słowa na pewno myślisz o masażu. Być może potrzebujesz chwili tylko dla siebie – chcesz znaleźć miejsce, w którym się odprężysz i zapomnisz o całym świecie. Może, ze względu na Twój styl życia, od dawna dokuczają Ci bóle karku lub pleców i chcesz w końcu się ich pozbyć. A może chcesz sprawić bliskiej osobie wyjątkowy prezent. Niezależnie od powodów gwarantujemy, dobrze trafiłaś/trafiłeś!

Kliknij w ikonkę i dowiedz się więcej na temat naszych masaży:

Masaż hawajski LOMI LOMI NUI

Masaż Lomi Lomi Nui rozluźnia mięśnie, uwalniając ciało od napięć wywołanych przez stres i przywracając tym samym swobodny przepływ energii w organiźmie. Przynosi głębokie odprężenie, pomaga w leczeniu nerwic, bezsenności i migreny. Skutecznie likwiduje bóle pleców i zwiększa elastyczność stawów. Masaż Lomi Lomi Nui to zastrzyk pozytywnej energii, pozwalający odzyskać harmonię, którą tracimy w pośpiechu codziennego życia.

Masaż relaksacyjny

Masaże relaksacyjne stosuje się, aby przynieść ulgę spiętym mięśniom wynikającym ze stresu, przemęczenia czy wysiłku fizycznego, znieść bóle mięśniowe, zapobiec kontuzjom i zrelaksować nasze ciało. Poza tym, masaż relaksacyjny powoduje usprawnienie krążenia krwi i limfy w organizmie oraz przyspieszenie przemiany materii. Dzięki temu, dochodzi do lepszego ukrwienia, odżywienia i dotleniania skóry i tkanek całego organizmu oraz usunięcia zbędnych produktów przemiany materii. Masaż relaksacyjny poprawia również krążenie i ciśnienie krwi, przywraca właściwy rytm serca i pomaga w walce z bezsennością.

Masaż Klasyczny

Masaż klasyczny masaż, który w zależności od formy i intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający. Masaż klasyczny działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy, dzięki czemu poprawia się wygląd skóry, która staje się lepiej ukrwiona i dotleniona.

Nauka Masażu Shantala dla niemowląt

To starożytna technika masażu niemowląt i dzieci. Regularne masowanie ma pozytywny wpływ na dziecko, jak również na matkę czy inną osobę wykonującą masaż. Masaż pomaga w uregulowaniu snu dziecka, poprawia trawienie, wycisza, uspokaja, podnosi świadomość własnego ciała, jego granic; w ten sposób wzmaga poczucie bezpieczeństwa, poprawia, wzmaga więzi z rodzicem, podnosi odporność organizmu, stymuluje układ hormonalny.

Karta Podarunkowa

Wyraź swoje uczucie i troskę o bliską osobę - podaruj niezapomniany prezent!

Urodziny? Imieniny? Rocznica ślubu? Dzień Kobiet? 

Voucher na masaż w Waszym Centrum Zdrowia SANO to doskonały pomysł na prezent. Kup kartę podarunkową w naszym gabinecie na dowolny masaż i wyraź w ten sposób troskę o zdrowie i dobre samopoczucie ukochanej osobie.

Masaż klasyczny, a może jednak hawajski rytuał Lomi Lomi Nui?

Relaksacyjny masaż to doskonały upominek szczególnie dla osób zapracowanych, zagonionych, walczących ze stresem – chwila przyjemności i zapomnienia podczas zabiegu w naszym gabinecie to prawdziwy relaks!

JUŻ JEST – NASZA KARTA PODARUNKOWA NA ZABIEGI!
Możesz ją kupić w naszym sklepie internetowym

masaż lomi lomi nui wroclaw

Na skróty

Przewiń do góry