ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia – zachód Wrocławia

Dobry Dietetyk Wrocław

Konsultacje prowadzi Anna Ptak
SMS nr tel. 695 111 600

Prawidłowe odżywianie to podstawa, zacznij już dziś! Dobry dietetyk pomoże Ci dobrać najlepszą dietę.

Gabinet dietetyczny powstał z myślą o kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dorosłych ale także i dzieci. Pomagamy ludziom z nadmierną masą ciała ale także w jednostkach chorobowych. Dietetyk  opracowuje jadłospisy dla par. Przygotowuje także plany żywieniowe dla kobiet w ciąży, które pragną prawidłowo odżywiać się w tym szczególnym czasie. Nasze usługi skierowane są także do najmłodszych klientów – dzieci oraz ich rodziców. Pragniemy od najmłodszych lat zaszczepiać prawidłowe nawyki żywieniowe.

Pokarm, który towarzyszy człowiekowi od zawsze jest niezbędnym elementem warunkującym życie i poprawne funkcjonowanie organizmu. Warto, aby o sposób właściwego odżywiania zadbał profesjonalny dietetyk. Dieta człowieka powinna być jak najbardziej urozmaicona i zbilansowana, aby zapewnić możliwie jak największe ilości różnorodnych składników odżywczych. Nie powinna ona kojarzyć się z restrykcjami, a ze zdrowym stylem życia, który poprawia naszą kondycję fizyczną i samopoczucie.

Zapamiętaj!

Holistyczne podejście do pacjenta to moja specjalność.

Na wizytach często okazuje się, że odpowiednią dietą możemy wyeliminować niektóre dolegliwości. Wiemy jak odpowiednio zbilansowana dieta i dobór wybranych składników w naszym żywieniu pomaga w dojściu do zdrowia.

Oferta skierowana jest dla osób:

– potrzebujących inspiracji żywieniowych dobranych pod swoje preferencje smakowe i dopasowane do swojego stanu zdrowia i stylu życia,
– umiejętności wybierania i komponowania odżywczych i smacznych potraw,
– poszukujących indywidualnego podejścia,
– ceniących proste rozwiązania, dopasowane do swojego stylu życia,
– chcących zmienić swoje życie na lepsze,
– potrzebujących pomysłów i porad, jak poprawić jakość życia,
– chcących zdobyć umiejętności dbania o siebie i swoją rodzinę w naturalny sposób.

Zakres oferowanych przeze mnie usług:

– alergie i nietolerancje pokarmowe,
– celiakia,
– choroby tarczycy (niedoczynność, Hashimoto),
– choroby skóry (AZS, trądzik, łuszczyca),
– insulinooporność,
– niedokrwistość.

Kiedy warto zgłosić się do dietetyka?

Z konsultacji dietetycznej warto skorzystać niezależnie od wieku, przede wszystkim w celu wsparcia leczenia szeregu chorób – gastroenterologicznych, metabolicznych, autoimmunizacyjnych, a także nadwagi i otyłości, cukrzycy. Dietetyk wesprze Cię również, jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia i samopoczucie.

Wspólnie osiągamy cel

Dzięki współpracy z dobrym dietetykiem możliwe jest osiągnięcie niemal każdego postawionego sobie celu. Zdrowe podejście do sposobu odżywiania, przyjmowanie dobrze zbilansowanych posiłków, zmiana nawyków żywieniowych, samozaparcie i samodyscyplina to klucz do tego, aby pozbyć się nadprogramowych kilogramów oraz utrzymywać pożądaną formę i sylwetkę. Razem będziecie mogli podziwiać pierwsze efekty ciężkiej pracy, weryfikować zadania oraz sprawdzać postępy.  Skorzystaj z naszej pomocy już dziś.

Na skróty

Przewiń na górę