ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia pod Wrocławiem

Dobry dietetyk pomoże Ci dobrać najlepszą dietę

Konsultacje prowadzi Anna Ptak
Napisz SMS z prośbą o kontakt w sprawie terapii na nr tel. 534 435 053
lub napisz do nas email – sanorejestracja@gmail.com

Prawidłowe odżywianie to podstawa, zacznij już dziś! Dobry dietetyk Wrocław

Gabinet dietetyczny powstał z myślą o kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dorosłych ale także i dzieci. Pomagamy ludziom z nadmierną masą ciała ale także w jednostkach chorobowych. Dietetyk  opracowuje jadłospisy dla par. Przygotowuje także plany żywieniowe dla kobiet w ciąży, które pragną prawidłowo odżywiać się w tym szczególnym czasie. Nasze usługi skierowane są także do najmłodszych klientów – dzieci oraz ich rodziców. Pragniemy od najmłodszych lat zaszczepiać prawidłowe nawyki żywieniowe.

Pokarm, który towarzyszy człowiekowi od zawsze jest niezbędnym elementem warunkującym życie i poprawne funkcjonowanie organizmu. Warto, aby o sposób właściwego odżywiania zadbał profesjonalny dietetyk. Dieta człowieka powinna być jak najbardziej urozmaicona i zbilansowana, aby zapewnić możliwie jak największe ilości różnorodnych składników odżywczych. Nie powinna ona kojarzyć się z restrykcjami, a ze zdrowym stylem życia, który poprawia naszą kondycję fizyczną i samopoczucie.

Zapamiętaj!

Holistyczne podejście do pacjenta to moja specjalność.

Na wizytach często okazuje się, że odpowiednią dietą możemy wyeliminować niektóre dolegliwości. Wiemy jak odpowiednio zbilansowana dieta i dobór wybranych składników w naszym żywieniu pomaga w dojściu do zdrowia.

Oferta skierowana jest dla osób:

– potrzebujących inspiracji żywieniowych dobranych pod swoje preferencje smakowe i dopasowane do swojego stanu zdrowia i stylu życia,
– umiejętności wybierania i komponowania odżywczych i smacznych potraw,
– poszukujących indywidualnego podejścia,
– ceniących proste rozwiązania, dopasowane do swojego stylu życia,
– chcących zmienić swoje życie na lepsze,
– potrzebujących pomysłów i porad, jak poprawić jakość życia,
– chcących zdobyć umiejętności dbania o siebie i swoją rodzinę w naturalny sposób.

Zakres oferowanych przeze mnie usług:

– alergie i nietolerancje pokarmowe,
– celiakia,
– choroby tarczycy (niedoczynność, Hashimoto),
– choroby skóry (AZS, trądzik, łuszczyca),
– insulinooporność,
– niedokrwistość.

Kiedy warto zgłosić się do dietetyka?

Z konsultacji dietetycznej warto skorzystać niezależnie od wieku, przede wszystkim w celu wsparcia leczenia szeregu chorób – gastroenterologicznych, metabolicznych, autoimmunizacyjnych, a także nadwagi i otyłości, cukrzycy. Dietetyk wesprze Cię również, jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia i samopoczucie.

Wspólnie osiągamy cel

Dzięki współpracy z dobrym dietetykiem możliwe jest osiągnięcie niemal każdego postawionego sobie celu. Zdrowe podejście do sposobu odżywiania, przyjmowanie dobrze zbilansowanych posiłków, zmiana nawyków żywieniowych, samozaparcie i samodyscyplina to klucz do tego, aby pozbyć się nadprogramowych kilogramów oraz utrzymywać pożądaną formę i sylwetkę. Razem będziecie mogli podziwiać pierwsze efekty ciężkiej pracy, weryfikować zadania oraz sprawdzać postępy.  Skorzystaj z naszej pomocy już dziś.

Na skróty

Przewiń do góry