ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia – zachód Wrocławia – Masaż Lomi Lomi Wrocław

Masaż Lomi Lomi Nui Wrocław

Masaż Lomi Lomi Nui wykonuje Malwina Pawłowska
SMS na nr tel. 533 104 479

Masaż Lomi Lomi Nui

To prastara hawajska sztuka masażu przez wieki znana wyłącznie miejscowym mistrzom. Jest kombinacją tańca, rytuału i pracy ciałem. Siła masażu lomi lomi nui tkwi w jego wielopłaszczyznowym oddziaływaniu na organizm. 

Masaż lomi lomi ma na celu uwolnienie blokad energetycznych i przywrócenie równowagi wewnętrznej.

Masaż lomi lomi polega na wymasowaniu całego ciała (z wyjątkiem stref intymnych) za pomocą ciepłego olejku i płynnych ruchów dłoni i przedramion masażysty. Masażysta porusza się w rytm muzyki hawajskiej i nawiązuje kontakt z klientem poprzez oddech i dotyk. Jest indywidualnie dostosowany do potrzeb i stanu klienta.

Masaż lomi lomi ma wiele korzyści dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Może pomóc w redukcji stresu i napięcia nerwowego, oczyszczeniu organizmu z toksyn.

Masaż LOMI LOMI NUI - 60 minut - 150 zł

Masaż LOMI LOMI NUI - 90 minut - 260 zł

Masaż Lomi Lomi Nui rozluźnia mięśnie, uwalniając ciało od napięć wywołanych przez stres i przywracając tym samym swobodny przepływ energii w organiźmie. Przynosi głębokie odprężenie, pomaga w leczeniu nerwic, bezsenności i migreny. Skutecznie likwiduje bóle pleców i zwiększa elastyczność stawów. Masaż Lomi Lomi Nui to zastrzyk pozytywnej energii, pozwalający odzyskać harmonię, którą tracimy w pośpiechu codziennego życia.

Masaż hawajski pochodzi z Hawajów i jest oparty na polinezyjskiej filozofii. Celem masażu hawajskiego jest odprężenie ciała i wsparcie w odnalezieniu harmonii emocjonalnej. Masaż lomi lomi Wrocław działa m.in. odprężająco, odstresowująco, odchudzająco oraz przeciwbólowo. Masaż hawajski jest szczególnie polecany dla osób zabieganych oraz dla tych, którzy prowadzą intensywny i stresujący tryb życia. Może być również dobrym wyborem dla osób poszukujących głębokiego relaksu i poprawy samopoczucia.

masaż lomi lomi nui wroclaw
masaż lomi lomi nui wroclaw

Relaks i odprężenie w masażem lomi lomi nui

Masaż Lomi Lomi Nui likwiduje stres emocjonalny i jego objawy w ciele (bóle głowy, ucisk w gardle, bóle brzucha, nerwowość). Rozluźnia, relaksuje i odpręża. Uwalnia umysł od złych wspomnień i emocji. Pozwala skoncentrować się na „tu i teraz”, doświadczyć jedności ciała i umysłu. Wyzwala pozytywną energię, przywraca radość życia, wnosi do świadomości akceptację siebie i otaczającego nas świata. Daje uczucie błogości i lekkości, ustanawia równowagę między ciałem, duszą i umysłem. Masaż Lomi Lomi Wrocław przywraca poczucie pewności siebie i otwartości wobec przyszłych zdarzeń, przez co ułatwia proces transformacji siebie i podejmowania decyzji.

Efekty masażu lomi lomi nui

Jakie są efekty masażu Lomi Lomi Nui? Oprócz oczywistego odprężenia możesz spodziewać się również:

  • doskonale relaksuje umysł i ciało,
  • uwalnia od stresu, napięć i złych emocji,
  • daje poczucie wewnętrznego komfortu, ułatwia skupienie się na pozytywach i podejmowanie decyzji,
  • podnosi poziom witalności i polepsza samopoczucie,
  • rozgrzewa mięśnie i likwiduje ich napięcia,
  • poprawia ruchomość stawów,
  • przynosi ulgę w bólu (migreny, nerwobóle, bóle kręgosłupa),
  • likwiduje stres i wywołane nim somatyczne dolegliwości (bóle, napięcia, nerwowość),
  • poprawia krążenie krwi i limfy,
  • przyśpiesza metabolizm, wspomagając odchudzanie.

JUŻ JEST – NASZA KARTA PODARUNKOWA NA ZABIEGI!
Możesz ją kupić w naszym sklepie internetowym

Na skróty

Przewiń na górę