ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia – zachód Wrocławia

Dietoterapeuta, promotor zdrowia, holistic wellness coach - Anna Ptak
Wyślij SMS po nr tel. 695 111 600

Anna Ptak

Moje podejście i sposób pracy wzbogaca ogólną wiedzę dietetyki, czy medycyny zachodu. 

Pogłębia go człowiek i to, aby skutecznie mu pomóc. Razem szukamy przyczyny problemu, aby dotrzeć do jego sedna, a nie tylko usunięcia niepokojących objawów. 

Uważam, że każda jednostka wymaga indywidualnego, ale też wieloaspektowego podejścia. Ważny jest sposób odżywiania, ale również  styl życia i inne czynniki wpływające na nasze zdrowie i samopoczucie.

Dlatego każdej współpracującej ze mną osobie przekazuję swoją wiedzę i  uczę, jak dbać o siebie i swoich bliskich. Wierzę, że dopiero świadomy i wyedukowany pacjent może zmienić swoje życie na lepsze. 

Decydując się na współpracę ze mną decydujesz się na zmianę swojego życia ☺ To może być pierwszy krok na drodze do zdrowia!

W mojej pracy łączę różne szkoły odżywiania i czerpię z nich wspólną mądrość. Łączę współczesną wiedzę akademicką z wielowiekową mądrością Wschodu (medycyna chińska, ajurweda) wraz z polskimi tradycjami żywieniowymi (zaczynając od ciepłego śniadania, przez picie kompotów, używanie ziół i spożywanie kiszonek). 

Wykorzystuję również wiedzę z ziołolecznictwa, aromaterapii i medycyny naturalnej. W razie potrzeby korzystam ze wsparcia doświadczonych specjalistów i terapeutów, aby, jak najlepiej i najskuteczniej udzielić wsparcia i pomocy moim pacjentom.

 

Moja Edukacja Zawodowa

Jestem absolwentką wydziału nauk o żywności na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na kierunku biotechnologia żywności. Ukończyłam również studia podyplomowe z dietoterapii w Lublinie oraz żywienie człowieka w profilaktyce zdrowotnej we Wrocławiu. Od wielu lat interesuję się ziołolecznictwem i medycyną wschodu, a swoją wiedzę w  tym zakresie zdobyłam uczestnicząc m.in. w kursach z dietetyki leczniczej i ziołolecznictwa wg tradycyjnej medycyny chińskiej

Cały czas pogłębiam swoją edukację biorąc udział w szkoleniach, kursach, konferencjach i warsztatach z zakresu szeroko pojętej medycyny naturalnej

Jestem współautorką książek elektronicznych: „Kasza jaglana na 99 sposobów” oraz “Prowadź z nami zdrowy styl życia-poradnik dla początkujących” oraz internetowego kursu przyprawiania

Przez kilka lat współpracowałam ze Sztuką Odżywiania. Obecnie rozpoczynam samodzielną praktykę.

Na skróty

Przewiń na górę