Praca Terapeuta Integracji Sensorycznej Wrocław

ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia – zachód Wrocławia

Dołącz do Naszego Zespołu!

Nasze Centrum Zdrowia to nie tylko miejsce pracy, ale przede wszystkim wspólnota pasjonatów. Specjalizujemy się między innymi w integracji sensorycznej, co oznacza, że nie tylko pomagamy naszym pacjentom w pokonywaniu trudności związanych z zaburzeniami sensorycznymi, ale również stawiamy na holistyczne podejście do ich zdrowia. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i z pasji, którą wkładamy w każdą sesję terapeutyczną.

Szukamy kogoś wyjątkowego, kto kocha dzieci, ma w sobie pokłady cierpliwości i kreatywności, a do tego potrafi czarować uśmiechy na dziecięcych buziach. Brzmi jak Ty? W takim razie mamy dla Ciebie idealną misję!

Co będziesz robić?

  • Będziesz czarować zmysły dzieci, prowadząc terapię SI, która pomoże im odkrywać świat na nowo.
  • Będziesz niczym detektyw – diagnozować problemy z integracją sensoryczną i tworzyć plany terapeutyczne.

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam tworzyć przestrzeń, w której dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i odkrywać świat w bezpieczny i przyjazny sposób!

Skontaktuj się z nami – napisz email na agnieszkaniechcial@gmail.com lub zadzwoń bezpośrednio do Agnieszki tel. 669 367 538! Czekamy na Ciebie! Praca Terapeuta Integracji Sensorycznej Wrocław.

Poznaj inne nasze usługi:

Integracja Sensoryczna Wrocław

Integracja sensoryczna to proces odbierania, organizowania i reagowania na informacje płynące z różnych zmysłów – węchu, wzroku, smaku, dotyku, układu przedsionkowego czy słuchu.

Logopeda Wrocław

Problemy z mową mogą powodować szereg trudności komunikacyjnych, które mają niebagatelny wpływ na funkcjonowanie dziecka w grupie rówieśniczej, nabywanie kompetencji szkolnych i społecznych oraz budowania pozytywnej samooceny.

Psycholog Dziecięcy Wrocław

Psychoterapia indywidualna opiera się na bezpośrednim kontakcie terapeuty z pacjentem. Główną zaletą tej formy terapii jest możliwość dogłębnego przepracowania trudności dziecka.

Na skróty

Praca Terapeuta Integracji Sensorycznej Wrocław
Przewiń na górę