ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia

Rehabilitacja Dzieci i Dorosłych, Logopeda Kąty Wrocławskie.

Szukasz skutecznej rehabilitacji dla swojego dziecka? A może dla siebie lub współmałżonka? W takim razie cieszymy się, że trafiłaś/trafiłeś na naszą stronę!

Nasze centrum znajduję się Lutyni. 19 minut samochodem z Kątów Wrocławskich.

Zadzwoń i umów się na wizytę. Oferujemy usługi fizjoterapeutyczne dla dzieci, niemowląt oraz dorosłych, a także usługi logopedyczne dla dzieci.

rehabilitacja dzieci,

fizjoterapeuta dziecięcy,

rehabilitacja niemowląt,

rehabilitacja  dorosłych,

– logopeda neurologopeda dziecięcy,

integracja sensoryczna SI,

masaże relaksacyjne,

masaż hawajski lomi lomi nui,

szkoła rodzenia.

Fizjoterapeuta dziecięcy fizjoterapia dla dorosłych neurologopeda logopeda Kąty Wrocławskie

Kliknij w ikonkę i dowiedz się więcej na temat naszych usług:

Oferta Dla Niemowląt, Dzieci i młodzieży

Jeżeli potrzebujesz pomocy fizjoterapeuty lub neurologopedy dla swojej pociechy, kliknij w ikonkę powyżej i poznaj naszą ofertę. W naszym centrum prowadzimy także zajęcia profilaktyczne dla najmłodszych, takie jak ocena diagnostyczna niemowląt czy instruktaż pielęgnacji oparty o metodę NDT Bobath.

Oferta dla dorosłych

W naszym zespole znajdują się także specjaliści pracujący z dorosłymi – fizjoterapeuta, medyczny trener personalny, certyfikowany instruktor masażu Shantala i masaży relaksacyjnych. Jeżeli jesteś po kontuzji/urazie, doskwiera Ci ból, chcesz popracować nad swoją sylwetką lub po prostu chcesz się zrelaksować, kliknij w ikonkę powyżej o dowiedz się co mamy do zaoferowania dla Ciebe.

Szkoła Rodzenia

Narodziny dziecka to niesamowite wydarzenie w życiu rodziny. Jeśli szukacie miejsca i osoby, która wzmocni w Was wiarę w to, że jesteście stworzone by urodzić dziecko i je wychować zapraszam do mojej Szkoły Rodzenia. Pomogę Wam pokonać lęki i obawy. Wskażę drogowskazy, dzięki którym będziecie mogli uniknąć wielu błędów, oraz pokażę prawdę, taką jaka ona jest - pozbawioną mitów, fake newsów i fałszywych hipotez.

Na skróty

Przewiń do góry