ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia pod Wrocławiem

Test obciążeń organizmu - określenie mapy toksyn organizmu

Test przeprowadza Damian Grzeszczak
Napisz SMS z prośbą o kontakt w sprawie testu na nr tel. 691 362 403

Określenie mapy toksyn organizmu – test obciążeń

Test EAV/EDT/SCREENING VOLL’A (test nieinwazyjny elektroakupunkturowy) to jedna z najpewniejszych dziś metod diagnostycznych na świecie (wysoka skuteczność), stosowana, znana i doceniana metoda diagnostyki stworzona przez dr Volla, wykorzystywana w całej Europie przez ponad 30 tys. Specjalistów w najlepszych prywatnych klinikach.

Organizm człowieka jest precyzyjnym i skomplikowanym układem bioelektronicznym. Wewnętrzny przekaz informacji nie polega wyłącznie na drodze biochemicznej (procesy chemiczne, metabolizm), lecz również wykorzystuje zachodzące “procesy elektroniczne”.

Test Obciążeń

Wykonanie Testu Obciążeń jest całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne.
Także dla dzieci za zgodą rodziców

Polega ona na mierzeniu specjalną sondą oporu skóry w wybranych, biologicznie aktywnych punktach. Punkty te leżą na linii przebiegu tzw. meridianów-kanałów energetycznych, tych samych, które są wykorzystywane m.in. w akupunkturze.

Punkty znajdują się na całym ciele człowieka, ale w elektroapunkturze wykorzystywane są głównie te na stopach i dłoniach.

Przebieg Testu Obciążeń

Test Obciążeń jest to kompleksowy przegląd stanu zdrowia twojego organizmu. Oznacza to, że w trakcie testu dowiesz się wszystkiego o tym, co dzieje się w twoim ciele, jakie zmiany występują, co należy zrobić żeby wyeliminować obecne dolegliwości. W trakcie jednego testu specjalista określa mapę toksyn organizmu.

Podczas testu w lewej dłoni trzyma się elektrodę, a prawa dłoń stroną grzbietową spoczywa na specjalnej podpórce. Test wykonywany jest 2 elektrodą w punkcie akupunkturowym na meridianie osierdzia.

PRZECIWWSKAZANIA:

– Obecność rozrusznika serca,
– Stan ostrego pobudzenia psychicznego oraz przyjmowanie leków antydepresyjnych,
– Ostre zaburzenia krążenia mózgowego i wieńcowego,
– Ciąża,
– Otwarte rany na dłoniach (w miejscach badania) stan upojenia alkoholowego,
– Padaczka.

Na skróty

Przewiń do góry