Praca Fizjoterapeuta Dziecięcy Wrocław

ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia – zachód Wrocławia

Fizjoterapeuta dziecięcy – praca dla kogoś z sercem do dzieci!

Kochamy dzieci i pomagamy im rozwijać się prawidłowo. W naszym Centrum Rehabilitacji każdego dnia stawiamy czoła wyzwaniom, by uśmiech dziecka był nagrodą za naszą pracę. Szukamy do naszego zespołu osoby, która z zaangażowaniem i troską dołączy do tworzenia świata pełnego ruchu i radości.

Jeśli uwielbiasz pracować z maluchami i masz doświadczenie w tej dziedzinie, to ta oferta jest dla Ciebie! Jesteśmy przyjazną ekipą, która szuka kogoś, kto potrafi pomóc naszym najmłodszym pacjentom w ich rozwoju fizycznym. Jeśli czujesz, że to może być dla Ciebie, to daj znać!

Jeśli:

  • Kochasz pracę z dziećmi i czerpiesz radość z ich rozwoju
  • Jesteś empatyczny, cierpliwy i pełen zaangażowania
  • Chcesz pracować w przyjaznym otoczeniu

Skontaktuj się z nami – napisz email na agnieszkaniechcial@gmail.com lub zadzwoń bezpośrednio do Agnieszki tel. 669 367 538! Czekamy na Ciebie! Praca Fizjoterapeuta Dziecięcy Wrocław.

Poznaj inne nasze usługi:

Access BARS Wrocław

Polega na delikatnym dotyku 32 punktów na głowie, w których gromadzą się elektromagnetyczne ładunki związane z myślami, emocjami, ideami i postawami.

Logopeda Wrocław

Problemy z mową mogą powodować szereg trudności komunikacyjnych, które mają niebagatelny wpływ na funkcjonowanie dziecka w grupie rówieśniczej, nabywanie kompetencji szkolnych i społecznych oraz budowania pozytywnej samooceny.

Akupunktura Wrocław

Głównym celem terapii jest przywrócenie równowagi energetycznej, co z kolei przynosi ulgę w przypadku bólu, redukcję stresu, poprawę ogólnego samopoczucia i wspomaganie procesów zdrowienia.

Na skróty

Praca Fizjoterapeuta Dziecięcy Wrocław
Przewiń na górę