Praca Logopeda Wrocław

ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia – zachód Wrocławia

Dołącz do Naszego Zespołu!

Cześć! Jesteśmy prywatnym Centrum Zdrowia zlokalizowanym w Lutyni – zachód Wrocławia. Jesteśmy grupą ludzi, którzy kochają to, co robią i chcą tworzyć miejsce, gdzie praca nie tylko jest obowiązkiem, ale także pasją. Aktualnie poszukujemy logopedy, który ma ogromną pasję do pracy z dziećmi i poprawiania ich umiejętności komunikacyjnych. Dołącz do naszego zespołu pełnego pozytywnego podejścia i gotowości do tworzenia różnic w życiu innych.

Jeśli jesteś logopedą, który:

  • Jest chętny do pracy z dziećmi,
  • Posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie,
  • Jest otwarty na nowe wyzwania,
  • Chce pracować w przyjaznym zespole.

Skontaktuj się z nami – napisz email na agnieszkaniechcial@gmail.com lub zadzwoń bezpośrednio do Agnieszki tel. 669 367 538! Czekamy na Ciebie! Praca logopeda Wrocław.

Poznaj inne nasze usługi:

Integracja Sensoryczna Wrocław

Integracja sensoryczna to proces odbierania, organizowania i reagowania na informacje płynące z różnych zmysłów – węchu, wzroku, smaku, dotyku, układu przedsionkowego czy słuchu.

Logopeda Wrocław

Problemy z mową mogą powodować szereg trudności komunikacyjnych, które mają niebagatelny wpływ na funkcjonowanie dziecka w grupie rówieśniczej, nabywanie kompetencji szkolnych i społecznych oraz budowania pozytywnej samooceny.

Psycholog Dziecięcy Wrocław

Psychoterapia indywidualna opiera się na bezpośrednim kontakcie terapeuty z pacjentem. Główną zaletą tej formy terapii jest możliwość dogłębnego przepracowania trudności dziecka.

Na skróty

Praca Logopeda Wrocław
Przewiń na górę