Praca Osteopata Wrocław

ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia – zachód Wrocławia

Dołącz do Naszego Zespołu!

W Centrum Fizjoterapii SANO nie tylko leczymy ból, ale przede wszystkim dbamy o optymalne zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów. Nasz zespół tworzą doświadczeni fizjoterapeuci, którzy nieustannie poszerzają swoje umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Szukamy osteopaty, który dołączy do naszego zespołu. Oferujemy możliwość pracy w przyjaznym środowisku, z pacjentami o różnorodnych potrzebach zdrowotnych.

Skontaktuj się z nami – napisz email na agnieszkaniechcial@gmail.com lub zadzwoń bezpośrednio do Agnieszki tel. 669 367 538! Czekamy na Ciebie! Praca Osteopata Wrocław.

Poznaj inne nasze usługi:

Access BARS Wrocław

Polega na delikatnym dotyku 32 punktów na głowie, w których gromadzą się elektromagnetyczne ładunki związane z myślami, emocjami, ideami i postawami.

Logopeda Wrocław

Problemy z mową mogą powodować szereg trudności komunikacyjnych, które mają niebagatelny wpływ na funkcjonowanie dziecka w grupie rówieśniczej, nabywanie kompetencji szkolnych i społecznych oraz budowania pozytywnej samooceny.

Akupunktura Wrocław

Głównym celem terapii jest przywrócenie równowagi energetycznej, co z kolei przynosi ulgę w przypadku bólu, redukcję stresu, poprawę ogólnego samopoczucia i wspomaganie procesów zdrowienia.

Na skróty

Praca Osteopata Wrocław
Przewiń na górę