Logopeda, Osteopata, Fizjoterapeuta Dzieci Praca Wrocław

ul. Kościuszki 33, 55-330 Lutynia – zachód Wrocławia

W naszym Centrum Zdrowia stawiamy na dobro i zdrowie pacjentów – zarówno małych, jak i dużych. Dlatego dużą wagę przykładamy do współpracy w zespole. Nasz team to specjaliści różnych dziedzin, którzy łączą siły, by zapewnić kompleksową i najlepszą opiekę.

Jeśli jesteś Fizjoterapeutą Dziecięcym, Osteopatą lub Logopedą i chcesz dołączyć do naszego zespołu, to mamy dla Ciebie idealną propozycję!

W naszym centrum będziesz miał(-a) okazję:

  • Współpracować z doświadczonym zespołem.
  • Stosować najnowocześniejsze i skuteczne metody terapii.
  • Rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenie.
  • Mieć realny wpływ na poprawę jakości życia pacjentów.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, empatyczną i chcesz pomagać innym, to skontaktuj się z nami – napisz email na agnieszkaniechcial@gmail.com lub zadzwoń bezpośrednio do Agnieszki tel. 669 367 538! Czekamy na Ciebie!

Praca Logopeda Wrocław
Praca Fizjoterapeuta Dziecięcy Wrocław
Praca Terapeuta Integracji Sensorycznej Wrocław
Praca Osteopata Wrocław

Poznaj inne nasze usługi:

Integracja Sensoryczna Wrocław

Integracja sensoryczna to proces odbierania, organizowania i reagowania na informacje płynące z różnych zmysłów – węchu, wzroku, smaku, dotyku, układu przedsionkowego czy słuchu.

Logopeda Wrocław

Problemy z mową mogą powodować szereg trudności komunikacyjnych, które mają niebagatelny wpływ na funkcjonowanie dziecka w grupie rówieśniczej, nabywanie kompetencji szkolnych i społecznych oraz budowania pozytywnej samooceny.

Psycholog Dziecięcy Wrocław

Psychoterapia indywidualna opiera się na bezpośrednim kontakcie terapeuty z pacjentem. Główną zaletą tej formy terapii jest możliwość dogłębnego przepracowania trudności dziecka.

Na skróty

Logopeda, Osteopata, Fizjoterapeuta Dzieci Praca Wrocław
Przewiń na górę